[AT] MAPS

[AT]Blair Witch

Předělávka mapy Haiphong-2.5. Temná noc a hororová atmosféra.

Coop (10 hráčů, 29 VC) DOWNLOAD

[AT]Blood Bath

Boj v ulicích malého městečka.

Coop (14 hráčů, 45 VC) DOWNLOAD

[AT]Cutthroat Base+

Předělávka mapy Saville_v2(beta) od Leopard[RR]. Původní mapa je velmi zajímavá, ale byla bez coop módu. Vylepšení oproti originálu: Přidány nové zdi, nové objekty (vstupní věž na respawnu, vězení, toalety, sprchy, kuchyň, kancelář velitele atd.) Váš tým právě sestoupil do druhého perimetru “základny hrdlořezů”, což je tajná horská základna elitních bojovníků NVA. Nyní se musíte dostat podzemním tunelem do středu základny a eliminovat všechny nepřátele.

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Cutthroat Base+ fog

Tato mapa je stejná jako [AT]Cutthroat_Base+ , je zde ale díky mlze horší viditelnost (dohlednost je okolo 50m – pro hráče i pro boty).

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Daybreak

Malý přístav a ulice města. Sychravé ráno. A čilí Vietcongové. Váš tým právě tajně dorazil na obchodní lodi. Nejprve musíte obsadit přístav a pak eliminovat nepřítele ve městě. Údajně jsou tam někde protiletadlové kanony. Nepřítel je nesmí použít během naší plánované zítřejší operace!!!

Coop (16 hráčů, 46 VC) DOWNLOAD

[AT]Fort Osgiliath


Předělávka mapy Osgiliath City od Tuna. Stejná jako originál, pouze byl přidán coop mód.

Coop (10 hráčů, 53 VC), CTF, DM, TDM DOWNLOAD

[AT]Fortress


Předělávka mapy Numenor City od Tuna. Původní mapa je velmi zajímavá, ale byla bez coop módu.

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Glen


Předělávka mapy Crashsite_v1 od Dominika. Mapa je větší než originál, obsahuje navíc novou oblast s malou vesnicí.

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Lost Paradise


Předělávka mapy LostParadise od .:Checker:..

Coop (10 hráčů, 50 VC) DOWNLOAD

[AT]Night Raid

Tato mapa je spojenina map 2Temple_Beta1.02 od Floata a Kloster_beta od RyanAtwooda. Nedávný letecký průzkum odhalil podezřelé activity v horském chrámovém komplexu poblíž kambodžských hranic. Vietcong tam zřejmě buduje tajné skladiště. Tento sklad by pro nás mohl být velkým problémem, protože by mohl zásobovat mnoho vojáků Vietcongu v širokém okolí. Jeho eliminace by narušila nepřátelské aktivity v oblasti.
Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Operation Overlord


Několik měsíců po zničení nepřátelské raketové základny v DamNhaPhu odhalil letecký průzkum další základnu skrytou na skalnatém pobřeží. Tato základna by mohla být stejnou hrozbou, jako byla DamNhaPhu. Proto na ni přede dvěma dny US mariňáci provedli útok. Ztratili jsme ale s nimi rádiový kontakt…. Úkoly vašeho týmu jsou jasné. Proniknout do základny. Zjistit, co se stalo s US mariňáky. Osvobodit eventuální zajatce. Prozkoumat základnu a eliminovat její hrozbu.

Coop (10 hráčů, 42 VC) DOWNLOAD

[AT]Suburb Ruins

Předělávka mapy EPIDEMIETown. Původní mapa je velmi zajímavá, ale byla bez coop módu.

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Towers In Haze+

Předělávka mapy !ADF!Tempelfight od N3M3$1$. Vietcong údajně buduje tajnou základnu v ruinách starodávného chrámu. Patrně tam bude i podzemní sklad. Zlikvidujte všechny nepřátele v základně a pokuste se najít zmiňované skladiště.

Coop (10 hráčů, 53 VC) DOWNLOAD

[AT]Urban Warfare

Předělávka mapy Arooga City od Tuna. Boj proti teroristům v moderním městě. Malá vylepšení – nové US uniformy, nové skiny pro některé zbraně (AK47, Škorpion, Thompson, M1, M14, Remington 870), více botů a více waypointů, nový objekt vyhlídkové věže, US zbraně u některých botů, odstraněn plot v Baikal street atd.

Coop (12 hráčů, 51 teroristů) DOWNLOAD