Po dlouhé době jsem si chtěl zahrát Vietcong 2, ale narazil jsem na problém, nešlo mi vybrat rozlišení ani obnovovací frekvenci, tak mi to nedalo a udělal sem VC2Starter
Kdyby s tím měl někdo stejný problém, tak tu je řešení...
Jen se to teda nelíbí antiviru protože tam hookuju procedury hry a patchuju exe soubory, takže jedině nastavit vyjímku, až to někdy dodělám tak to plánuju vydat jako open source..
[
github.com]